szczotki

Szczotka dla niemowlaka

Delikatny masaż główki niemowlaka sprawia, że maluch jest spokojniejszy, zrelaksowany, a jego włosy szybciej rosną. W naszej ofercie znajdziesz szczotki wykonane z naturalnego włosia oraz drewna bukowego. Takie połączenie gwarantuje pełen komfort użytkowania, a przy tym umożliwia regularne wykonywanie masaży. Szczotki dla niemowlaka z włosiem dzika, a także ze szczeciny czy włosia koziego przeznaczone są do czesania włosów — nie elektryzują i pomagają pozbyć się ciemieniuchy.

Naturalne szczotki dla niemowlaka i dla mamy

Poza szczotkami z naturalnego włosia, które są dedykowane maluchom, oferujemy również produkty dla mam. Szczotki przeznaczone są do walki z niedoskonałościami skóry, cellulitem, obrzękami czy problemami z układem krążenia. Regularny masaż taką szczotką pozwala się zrelaksować, ujędrnić skórę, a co za tym idzie — gwarantuje poprawę samopoczucia.
Dostępne w naszym sklepie online szczotki dla niemowlaka oraz dla mamy świetnie się sprawdzą na co dzień, a dzięki naturalnym materiałom, z jakich zostały wykonane, są w pełni bezpieczne i mogą być stosowane już od pierwszych dni życia dziecka. Sprawdź nasz cały asortyment, w tym zestawy wyprawki dla noworodka. Zapraszamy!

Wyświetla 4 wyników: