Jeśli jesteś w Polsce i szukasz miejsca, gdzie możesz obstawiać zakłady sportowe lub grać w kasynie online, bukmacher Mostbet jest doskonałym rozwiązaniem. To doskonały partner do zakładów, który oferuje szeroką gamę wydarzeń, różne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny, a także szybkie wypłaty. A szczególnie zapracowani gracze pokochają naszą aplikację mobilną, w której zawsze możesz śledzić postęp gry!
 

Poduszki i pościel

Płaska poduszka dla noworodka i nie tylko — piękne pościele od Look Baby

Noworodki i niemowlęta mają szczególne potrzeby, dlatego warto zadbać o dobór najlepszej jakości produktów, którymi otoczysz swoje dziecko. Szczególnie istotny w życiu maleństwa jest sen — wygodny, a przede wszystkim — bezpieczny. Z tą świadomością zaprojektowaliśmy wspaniałe zestawy pościeli dla najmłodszych oraz dodatków, które zapewnią odpowiedni wypoczynek Twojemu dziecku. W kolekcji znajdziesz płaskie poduszki dla noworodków, ale nie tylko — oferujemy także kołderki, poduszki antywstrząsowe i wiele innych.

Poduszka antywstrząsowa i pościel z wysokiej jakości materiałów

Wszystkie nasze produkty wykonujemy z bezpiecznych, certyfikowanych materiałów odpornych na wielokrotne pranie. Wypełnienia pościeli zrobione są z nieuczulającego silikonu, dzięki temu wyroby Look Baby nie odkształcają się w praniu. Dla mam karmiących zaprojektowaliśmy równie wygodne i wytrzymałe rogale z bawełny i welwetu, dzięki którym w wygodnej pozycji spędzą czas posiłków swoich maluchów.

Bezuciskowa poduszka

Kołderka niemowlaka

Kołderka przedszkolaka

Kołderka średniaka

Kołdra duża

Poduszka antywstrząsowa Motylek – Bawełna

Poduszka Dekoracyjna Korona – Velvet

Poduszka do karmienia Ptaszek – Bawełna & Velvet

Poduszka do karmienia Rogal – Bawełna & Velvet

Poduszka Płaska 40×60 – Bawełna

Poduszka płaska Miś

Poduszka płaska Miś – Bawełna & Velvet

Poduszka prostokątna płaska

Poduszka z falbanką – Bawełna